Drodzy Uczniowie, Szanowni Rodzice!

Zwracamy się do Was z gorącą prośbą o ponowne włączenie się do zbiórki żywności oraz artykułów medycznych dla najbardziej potrzebujących na misjach na Haiti oraz Jamajce. Mamy głęboką nadzieję,  że i tym razem możemy na Was liczyć!

Zgromadzenie Misjonarzy Ubogich to wspólnota braci i sióstr, którzy oddają swoje życie Chrystusowi obecnemu w ubogich. Kierowani przesłaniem radosnej służby z ukrzyżowanym Chrystusem, misjonarze otwierają swoje serca na potrzeby ludzi bezdomnych, głodnych, porzuconych oraz upośledzonych. Bracia i siostry misjonarze żyją i pracują pomiędzy ludźmi odrzuconymi przez społeczeństwo, budując dla nich sierocińce, szkoły, stołówki oraz przychodnie medyczne. Wasze dary na rzecz ubogich, będą dla misjonarzy i ich podopiecznych wielką pomocą.

W tym roku szczególnie prosimy o pomoc w zebraniu następujących rzeczy: bandaże, wazelina, witaminy dla dzieci oraz dorosłych, pieluchy dla dzieci oraz dorosłych. Zebrane dary prosimy o przyniesienie do szkoły 12 lub 19 października 2019 r.

Serdeczne Bóg Zapłać!

Wolontariusze MOP