Klasa III liceum wraz z wychowawczynią,przy życzliwym wsparciu rodziców, w przedświątecznym zgiełku,czując atmosferę tego Wyjątkowego Czasu Narodzin Bożej Dzieciny, zorganizowała malutką klasową Wigilię, na którą zaprosiła p. dyrektor-Wandę Penar.Chciała zachować jak najwięcej miłych wspomnień,ze szkoły, w której spędziła tyle lat i którą, jak mówi sama młodzież,zachowa w sercu na zawsze.Ubiegłoroczną akcję tworzenia kosza słodkości,jako dar od trzecioklasistów,zamieniła na wspólne tegoroczne tworzenie stroików bożonarodzeniowych wraz z klasą II liceum p.Małgorzaty Harris.Zaangażowanie w działalność na rzecz klasy czy szkoły zawsze było pełne w tym gronie.Wspaniali, młodzi ludzie, choć w nielicznym zespole,otwarci, życzliwi ,aktywni.Wypada życzyć,by tacy pozostali w przyszłości .W fotografiach poniżej zaklęte wspomnienia.

wych. Sylwia Babińska

Tegoroczni maturzyści

Caroline Chodak
Katarzyna Lechowska
Andrzej Kostrzewa
Jakub Wasilik

  • 20161217_095107_resized_3
  • image1(4)
  • image6

Leave a Comment

WordPress spam blocked by CleanTalk.