Szanowni Państwo, Drodzy Rodzice,

Już likwidacja szkoły św. Tekli przysporzyła nam wiele kłopotów a na dodatek  pandemia koronawirusa wprowadziła zmiany nie tylko w naszym życiu, ale również w życiu szkoły. Po trudnych poszukiwaniach nowej lokalizacji i zwlekaniu z odpowiedzią właściwych urzędów w końcu udało się, mamy nową lokalizację szkoły.

Adres:  

St Stephen Protomartyr School

1880 Ash St.
Des Plaines, IL 60018

 

Nauczanie będzie prowadzone w budynku szkolnym z przestrzeganiem wszystkich przepisów dotyczących zdrowia i bezpieczeństwa. Dlatego planowanie nowego roku szkolnego stawia przed nami wiele nowych zadań i wymaga od nas wszystkich dobrej współpracy tak, by jak najlepiej umożliwić Waszym dzieciom rzetelną edukację języka polskiego. Szkoła czeka na przyjęcie uczniów. Nie przed komputerem ale w szkole, w ławce, z nauczycielem w klasie, dlatego zapraszamy do zapisów dzieci na nowy rok szkolny 2020/21.

Zachęcam do zapisywania drogą korespondencyjną.

Kartę zapisu trzeba pobrać ze szkolnej strony internetowej www.szkolaandersa.us  z zakładki Dokumenty.  Następnie czytelnie  wypełnić wszystkie rubryki, wypisać czek i odesłać na adres:

General Anders Polish School

PO.BOX 564468

Chicago, IL.60656

Dodatkowe zapisy będą w szkole 29 sierpnia 2020r. ale zachęcamy do wcześniejszego zapisywania. Dla nas, żebyśmy wiedzieli jak przygotować rok szkolny , dla Państwa żeby uniknąć stania w kolejce. Obowiązuje noszenie maseczek.

 

Wszelkie informacje dotyczące przestrzegania przepisów w związku z COVID-19 otrzymacie Państwo w późniejszym terminie.

Z wakacyjnym pozdrowieniem!

Wiesława Dziedzic – dyrektor

Janusz Wodziński – prezes Komitetu Rodzicielskiego

Leave a Comment

WordPress spam blocked by CleanTalk.