Pan Jarosław Brazkowski przesłał email w którym pisze

” Pragne was poinformowac ze I mnie jest bardzo zle , bol ktory przez koinfekcjie sie zgromadzil jest Nie do zniesienia , Nie Daje juz rady , jak sami wiecie wszysko chodzi o peniadze , Prawda jest taka ze Nie mamy do kogo sie zwrocic , zostal nam JEZUS, nasze zycie zostalo przewrocone do gury nogami , Ja To czuje ze tego Nie wytrzymam , Nie wiemy gdzie sie zwrocic o pomoc Ja zyje w nieustannym bolu prawie 5- Lat , mamy potwierdzenie z kliki gdzie obecnie jest kobiete Aleksandra z mezem Marianem ze ta klinika dziala kobiete po 18 latach wyszla z choroby , Mazda sytuacja jest inna , mnie ten bol calkowicie rozbil , Adrzej dzieki Za To ze napisales mimo ze Nie mamy wielkiego odzewu od ludzi ale pragniemy podziekowac wszyskim ktorzy jak mogli To pomogli , BOG wam Zaplac z calego serca , zyje Boza nadzieja moze jest jeszcze ktos kto by mogl sie zapytac dla mnie o pomoc finasowa przepraszam ze pytam czuje ze stalem sie zebrakiem prosimy zromumcie mnie i nas Ja prawie prz z 20 godz spedzam lezac w bolu tak wyglada moje zycie , w mysli I Modlitwe jestem z wami – Marysia Slowik bardzo tobie Dziekujemy nigdy tobie Nie zapomnimy twego sera oraz Modlitwy , pragne sie z wami podzielic , bardzo chcialbym zyc , jesli Nie znajde pomocy Wiem ze tego dlugo Nie wytrzymam mysle ze mnie rozumiecie 5- Lat w nieustannym bolu prosze sie przez moment postawic w mojej oraz naszej syruacji , Dziekujemy WAM – Sorry Za bledy w pisowni, BOG WAM ZAPLACIC Jarek end Kasia Brazkowski 773-701-2098 – adres domu To 876 ALFINI Dr Des Plaines IL 60016 ❤️🙏🙏😇👏”

Leave a Comment

WordPress spam blocked by CleanTalk.